sobota, 27. september 2014

Šahovski turnir in promocija šaha ob prazniku mestne skupnosti Žalec

V sklopu praznovanja mestne skupnosti Žalec, ki praznuje 50 let mesta, se je na novi ploščadi pred paviljonom odvijala poleg šahovskega turnirja tudi promocija šaha z velikimi figurami na kateri so sodelovali tudi naši najmlajši člani.

Pohvale ŠK Žalec za lepo organiziran dogodek.

torek, 16. september 2014

Matic znova odlično!

Naš član Matic Nareks je na 7.turnirju najmlajših osvojil med 36 tekmovalci do 10 let odlično sedmo mesto med vsemi tekmovalci. Med drugim je premagal tudi državnega prvaka v kategoriji U8 ter državno reprezentantko v kategoriji U10. Vse čestitke!

sreda, 10. september 2014

Redni mesečni turnir ŠD Savinjčan Šempeter 5.9.2014

Na rednem mesečnem turnirju, ki se odvija vsak prvi petek v mesecu, je sodelovalo štirinajst šahistov iz okoliških šahovskih društev in klubov. Po sedmih kolih po 10 minut v švicarskem sistemu je zmago osvojil domačin Šincek Štefan. Drugi je bil prav tako domačin Peternel Jožef, tretje mesto pa je osvojil Lorenčak Ivan iz Griž.

Čestitke vsem!

sobota, 6. september 2014

Matic do svoje prve zlate medalje!

Na prvem turnirju Štajerske kadetske lige 2014/15 je naš član Matic Nareks v svoji konkurenci osvojil svojo prvo zlato medaljo. V konkurenci skoraj 80 tekmovalcev do 16. let pa je osvojil prav tako odlično 20.mesto! Iskrene čestitke!